שירותי תרגום - עברית אנגלית

יותר ויותר ישראלים צריכים תרגומים מוסמכים מקצועיים מעברית לאנגלית - אנו כאן לשירותכם!

המתרגמים שלנו

שירות תרגום מוסמך לעסקים ואנשים פרטיים

אנו עובדים אם מתרגמים בעלי נסיון בתרגום מסמכים פיננסים - עסקיים מעברית לאנגלית כגון דוחות כספיים, מאזנים, הסכמים עסקיים, תוכניות עסקיות, דפי חשבון של בנקים, תלושי משכורת, חוזים משפטיים, דוחות, דוחות מס, טפסי מס ועוד. אם אתה צריך להגיש בקשה לויזה, לקבל הלוואה או משכנתא, להוכיח הכנסה או כל מטרה אחרת, אנו יכולים לתרגם את המסמכים שלך באופן מקצועי. התרגומים שלנו תמיד מתקבלים בכל מקום בו תגיש אותם בארצות הברית.
להזמנות לחצו כאן
שירותי תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי | תרגום מוסמך
שירותי תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי | תרגום מוסמך

תרגום מסמכים באופן מקצועי

תרגום מוסמך של מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים ותעודות

אנו מציעים תרגום מוסמך של כל סוגי המסמכים. אנו עוסקים בענף התרגום כבר למעלה מעשור ויש לנו למעלה מ-120 ביקורות חיוביות אמיתיות בגוגל. התרגומים שלנו נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים ומיומנים. כל התרגומים שלנו מגיעים עם הצהרה חתומה בידי המתרגם כפי שדורשים השלטונות בארצות הברית. התרגומים שלנו מתקבלים ללא בעיה באוניברסיטאות, משרדי ההגירה בארה"ב, מקומות עבודה, בתי משפט ועוד. צרו איתנו קשר לקבל פרטים נוספים.
להזמנות לחצו כאן

אנו מבטיחים שהתרגומים שלנו
יתקבלו!

סוג מסוים של תרגומים כגון תרגומים של תעודות נעשה מילה במילה והם נראים בדיוק כמו תמונת ראי של המסמך המקורי. כל התרגומים שלנו מעברית לאנגלית עוברים הגהה בידי מתרגם נוסף כדי להבטיח דיוק מוחלט.

תרגום משפטי

תרגום מקצועי מעברית לאנגלית של מסמכים משפטיים כגון תרגום חוזים, תרגום הסכמים, הסכמי גירושין, פסקי דין ועוד. תרגומים באיכות גבוהה. סודיות מובטחת.

תרגום טכני

תרגום מסמכים טכניים נעשה על ידי מתרגמים מנוסים. תרגום מקצועי של חוברות, אתרים, דפי מידע ועוד. התרגומים עוברים הגהה על ידי מתרגם נוסף כדי להבטיח איכות ודיוק.

כמה סיבות טובות לבחור בשירותי התרגום שלנו

אנו עוסקים בענף התרגום למעלה מ-17 שנה. אנו מכירים את ענף התרגום ומהן הדרישות לתרגום מוסמך מעברית לאנגלית שצריך להגיש בארה"ב. אנו חברים ב-ATA - AMERICAN TRANSLATORS ASSOCIATION.

שירותי תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי | תרגום מוסמך

בקרת איכות

אנו מקפידים לעבוד עם מתרגמים מנוסים שנבחרו בקפידה. כל תרגום נעשה על ידי מתרגם בקיא בתחום וכשהתרגום מוכן התרגום עובר הגהה על ידי מתרגם נוסף כדי להבטיח דיוק ואיכות.

סודיות מובטחת

כשאתם מזמינים מאיתנו תרגום, יהיה זה תרגום רפואי, משפטי, פיננסי או אפילו תרגום תעודות אישיות - אנו מבטיחים שהמידע הנלמד מהעבודה עם המסמכים שלכם ישמר בסודיות מוחלטת. אם תרצו נוכל לחתום על חוזה להבטחת סודיות לפני התחלת העבודה.

שירותי תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי | תרגום מוסמך
שירותי תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי | תרגום מוסמך

שירות לקוחות מדהים!

אנו גאים בשירות הלקוחות שלנו! אנו יודעים שהזמנת תרגום זה לא דבר שאתם עושים כל יום, לכן כשתפנו אלינו בטלפון או במייל אנו נענה על כל שאלה בשמחה. כשתתקשרו בטלפון אין צורך לדבר עם רובוטים כדי להגיע לנציג שלנו!

official translation service from spanish to english

תרגום רשמי

תרגום מסמכים משפטיים מעברית לאנגלית

תרגום רשמי של מסמכים משפטיים, חוזים, הסכמים, חוזי שכירות, פוליסות ביטוח, מסמכי בית משפט, צוואות, אימוץ, הסכמי גירושין ועוד...

תרגום רפואי

תרגום מקצועי של מסמכים רפואיים, תביעות רפואיות, רשומות בתי חולים, תוצאות של בדיקות ועוד...

תרגום עסקי - פיננסי

תרגום מוסמך של מסמכים עסקיים כגון תרגום חוזים, רשיונות, דוחות כספיים, דפי חשבון, דוחות מס, תלושי משכורת ועוד. התרגומים שלנו מתאימים למשרדי ההגירה בארה"ב.

תרגום תעודות וגיליונות ציונים

תרגום רשמי של תעודות לימודים כגון תעודת בגרות, תעודת סיום, תרגום תארים והסמכות, תרגום גליונות ציונים. התרגום נעשה מילה במילה ונראה כמו תמונת ראי של המסמך המקורי.

תרגום מסמכים אישיים מעברית לאנגלית

תרגום רשמי של תעודות אישיות כגון תעודות לידה, תעודות נישואין, גירושין, פטירה ועוד. תרגום רשיונות, תעודות שינוי שם ועוד. תרגום מקצועי שעובר הגהה ובדיקה נוספת כדי להבטיח דיוק ואיכות.

תרגום מקצועי מעברית לאנגלית

מה הופך אותנו למקצוענים? יש לנו נסיון רב שנים בתחום התרגום. התרגומים שלנו עומדים בסטנדרטים האמריקאים לתרגומים מוסמכים ולכן התרגומים שלנו תמיד מתקבלים. אנו מבטיחים איכות ויחס אישי לכל לקוח!

יש לכם שאלות? התקשרו 407-335-6217

או כתבו לנו ל- mail@translation-bbt.com

האם אתם מוכנים להזמין תרגום מאיתנו?

שלחו לנו את הקובץ שלכם במייל או צרו איתנו קשר! בואו נתחיל את התהליך כבר עכשיו!